تشخیص ترکیدگی لوله

لوله باز کنی در تهران
تشخیص نم و ترکیدگی با دستگاه دیجیتال
رفع نم بدون کوچکترین خرابی

وقوع نشت یا ترکیدگی لوله در سیستم لوله کشی منزل یا محل کار شما می تواند آثار بسیار مخربی به همراه داشته باشد

ترکیدگی لوله در سیستم اصلی چه در زمان کوتاه یا زمان طولانی باعث آسیب زدن لوله می شود، بسیار خطرناک و خرابی به بار می آورد، چون قطع اتصال آب محیط اطراف را در بر دارد.
ترکیدگی لوله فاضلاب باعث انتشار مواد سمی و بوی تعفن و نامطبوع در ساختمان گردد و به راحتی می تواند مردم را برای چند روز یا چند ماه گریبان گیر خود کند و خسارت زیادی را به اموال ، محیط اطراف ، ساکنان ساختمان وارد کند
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود انواع دستگاه های پیشرفته در زمینه رفع نم و رطوبت و بوی فاضلاب و تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی و آسانی انجام می شود، که مکان دقیق مورد نظر را تشخیص می دهد.
با استفاده از این دستگاه ها می توان ترکیدگی لوله را در عمق به راحتی تشخیص داد و یک روش سریع و کم هزینه جهت تشخیص ترکیدگی نم و رطوبت به حساب می آید.
این ترتیب حتی نشتی های خیلی کوچک هم قابل ردیابی و تشخیص است. در واقع نیازی به تخریب و بررسی مستقیم لوله ها برای پیدا کردن محل نشتی و ترکیدگی نیست و همه چیز با دستگاه مشخص می شود.
اگر دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله وجود نداشته باشد بالاجبار باید اقدام به تخریب ساختمان کرد تا محل ترکیدگی لوله و نشت آب را پیدا کرد اما با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به خرابی نیست.
این دستگاه ها قادر هستند تا در حدود 40 سانتی متر را تشخیص دهند که راه حل این که از کجا تشخیص می دهند کجا ترکیدگی رخ داده است بوسیله امواج است که ارسال می کنند و آن را دریافت می نمایند. و راحل دوم بوسیله دستگاه های صوتی است و نباید از 40 سانتی متر بیش تر انتظار داشت مگر اینکه شدت ترکیدگی لوله زیاد باشد

تشخیص ترکیدگی لوله، رفع نم بدون خرابی، اقداماتی است که متخصصان تهران لوله تمام تلاش خود را برای بهتر انجام دادن کار انجام می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *