تخلیه چاه فاضلاب از جمله خدماتی است که اگر به صورت مدرن و با استفاده از روش های جدید صورت نگیرد می تواند برای سلامت جامعه و ساکنین منازل خطرآفرین باشد.  از این رو بهترین کار این است که تخلیه فاضلاب منزل را به شرکت هایی بسپارید که از بهترین و مدرن ترین روش های تخلیه چاه استفاده می کنند.

عملیات تخلیه چاه توسط شرکت های بی تجربه و دفع فاضلاب چاه ها به روش های نادرست سلامت جامعه را به خطر خواهد انداخت.

دقت و تخصص در امر تخلیه چاه فاضلاب از جمله مهمترین اصول تخلیه چاه فاضلاب می باشد.

بکارگیری ابزارالات مدرن در تخلیه چاه فاضلاب، بازسازی چاه فاضلاب، تبدیل چاه کهنه به چاه نو، لایروبی چاه فاضلاب از اصول اصلی خدمات چاه می باشد. برای بهره گیری از خدمات تخلیه چاه فاضلاب از شرکت های پرسابقه و مجهز بهره بگیرید.

تخلیه چاه با جدیدترین دستگاه ها:

رعایت اصول و فنون حرفه ای در تخلیه چاه فاضلاب نیازمند استفاده از دستگاه های مدرن در امر تخلیه چاه و لایروبی چاه می باشد. استفاده از دستگاه های مدرن و جدید سرعت تخلیه چاه فاضلاب را بالا می برد. دقت بالای،قدرت مکش بالا، حفظ ایمنی، سرعت بالا، رعایت اصول فنی و مهندسی از بازرترین خصوصیات دستگاه های مدرن تخلیه چاه و فاضلاب می باشد.

از جمله نگرانی های افراد در زمینه تخلیه چاه فاضلاب ، گرفتگی دوباره ی توالت می باشد. اگر از شرکت های بدون مجوز تقاضای خدمات رسانی کنید این نگرانی زیاد  دور از ذهن نیست. زیرا چاه های کهنه و قدیمی قابلیت خود را ازدست داده اند. بررسی وضعیت چاه فاضلاب توسط شرکت های معتبر و متخصص به راحتی انجام می گیرد و با تشخیص به موقع و  بازسازی و ترمیم چاه فاضلاب تا مدت ها دیگرنیاز به خدمات تخلیه چاه فاضلاب نخواهید داشت. بررسی دلایل گرفتگی چاه توالت و برطرف کردن آن با دستگاه های مدرن لوله بازکنی توسط شرکت های لوله بازکنی انجام می گیرد.

انجام تخلیه چاه ولوله بازکنی به صورت نادریت و ناقص مشکلات و پیامدهایی را در چی خواهد داشت که جبران آن خالی از دردسر نخواهد بود.

با بکارگیری مجهزترین تجهیزات تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلاب به صورت کاملا مکانیزه، شرکت سپهر سرویس به همراه تیم های مجرب و متخصص  آماده ی خدمت رسانی به مناطق مختلف تهران و حومه می باشد.

دلایل گرفتگی و پر شدن چاه و فاضلاب

گرفتگی لوله و چاه فاضلاب ممکن است در هر زمان و هر ساختمانی اتفاق بیفتد. پر شدن چاه، بسته به عوامل مختلف، در زمانهای مختلفی اتفاق می افتد. وجود موادی جامدی که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند مثل مو ، پلاستیک ،چربی های متعدد و … باعث ایجادیک مانع ضد آب می شود که کانال چاه را می گیرد. این بستر ضد آب سرتاسر پیکره ی کانال فاضلاب را می پوشاند و نتیجه ی آن جلوگیری از نفوذ آب در چاه می باشد. همین موضوع باعث سرریز شدن پر شدن سریع و متعدد چاه شده و تخلیه آن نیز پر هزینه خواهد بود.

:ثاثیر عمق فاضلاب برروی گرفتگی و پرشدن فاضلاب

یکی دیگر از مواردی که باعث نگرفتن چاه می شود،عمق فاضلاب است.هر چه عمق چاه بیشتر باشد و یا اتاقت های بیشتری در کف چاه ایجاد شده باشد، فاضلاب دیر تر پر خواهد شد.

     : دلایل پرشدن چاه در زمین های غیر ماسه ای

از علت‎های اصلی پر شدن چاه فاضلاب در زمینهای غیر ماسه ای ، زوال کشش و مکش آب در خاک به وجود می‎آید که به علت کم قطر بودن دیوار چاه فاضلاب و نداشتن انباری، مادر چاه در زمانی معین پر خواهد شد.

     : دلایل پرشدن متعدد چاه فاضلاب

در زمین‎های شنی، احتمال پرشدن چاه فاضلاب بنسبت زمین‎های خاکی کمتر می‎باشد. علت سر ریز شدن این گونه چاه‎ها قوام و ضماری است که از فضولات،کف صابون و چربی‎ها بر روی جداره‎ی دیوار فاضلاب نشست می کنند و نتیجه‎ی آن عدم مکش آب می‎باشد.همین امر باعث پر شدن سریع و متعدد چاه شده و تخلیه آن نیز هزینه ی زیادی را در بر دارد.

 :دلایل پرشدن چاه در زمین های کوهستانی و سنگی

در چاه هایی که در قسمت های کوهستانی شهر باشند (سنگی باشند)دارای کشش آب کمتری هستند و همین امر باعث گرفتگی چاه در چند سال می شود ولی چاه هایی که دارای کشش بالایی هستند و از جنس شنی،شاید پس از 20 یا 25 سال پر شوند.ولی معمولا چاه ها از جنس خاک عادی هستند.در هر صورت برای اینکه چاه ساختمان دارای کشش بیشتری داشته و آب بیشتری را در خاک نفوذ دهد باید پس از تخلیه کردن چاه ، لایروبی چاه را انجام دهیم تا لایه های دیواره های چاه کنده شده و آب راحت تر به زمین نفوذ کند.یکی دیگر از شرایط پر شدن چاه فاضلاب،عمق فاضلاب است.هر چه عمق چاه بیشتر باشد و یا اتاقک های بیشتری در کف چاه ایجاد شده باشد ، فاضلاب دیر تر پر خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *