لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

تخلیه چاه فوری

رفع نم و بوی بد فاضلاب

تا حالا مشاهده کرده اید که لوله فاضلاب گرفته و آب به سختی و یا اصلا در آن عبور نمی کند و این جای سوال است که چرا این مشکل پیش می آید. گرفتگی لوله های فاضلاب بیشتر زمانی به چشم میخورد که  در لوله های فاضلاب موادی غیر از آب هستند که در آن جریان داشته و به مرور این مواد ته نشین شده و باعث گرفتگی جریان لوله شده و باعث کیپ شدن لوله می شود برای جلوگیری از این مشکل باید سعی شود غیر از آب چیز اضافی در داخل لوله ها جریان نداشته باشد. در این مواقع افراد خود اقدام به لوله بازکنی با سیم بلند و یا فنر کوتاه می کنند که نتیجه آن باعث آسیب رساندن به لوله می شوند.

کار لوله بازکنی جزء شغل های سخت به حساب می آید چون همیشه با فاضلاب ساختمان و بوهای بدی که این لوله ها به همراه دارند در ارتباط است و کار لوله بازکن از جمله شغل هایی است که در هر منطقه لازم است و نبود این عزیزان می تواند مشکلات زیادی را به اهالی ساختمان به بار آورد و از کار و زندگی امکان دارد که شما را بیندازد ولی در عین حال پرسنل  شرکت در زمینه لوله بازکنی جنت آباد جهت فعالیت در شرکت تهران لوله باید به موارد زیر پایبند باشند و موارد زیر را بطور کامل رعایت کنند:

1.داشتن تخصص و تجربه و مهارت لازم در انجام کار و سرعت بالا

2. عدم استفاده پرسنل لوله بازکن از مواد شیمیایی

3.خوش رویی و برخورد مناسب و دوری از تند خویی ( ممنوع )

4.رعایت کامل اصول بهداشتی و نظافت در انجام کار

5.ارائه قیمت مناسب و رعایت عدالت

6.امانت داری و رعایت کلیه اصول اخلاقی

7.ارائه مشاوره و راهکارهای مناسب

8. ارایه آموزش به کارکنان جهت بالا رفتن سطح اطلاعات

از نظر کارشناسان لوله بازکنی تهران لوله، بهترین روش چاه بازکنی روشی است که توسط لوله بازکن در محل کار به مشتریان گرامی پیشنهاد داده می شود. وقتی لوله بازکن  در محل کار حاضر می شود ابتدا محل گرفتگی را بررسی می کند و سپس با توجه به تجربه کاری خود بهترین روش را بر می گزیند که عبارتند از :

*استفاده از فنر و دستگاه لوله بازکنی جهت چاه بازکنی

*استفاده از دستگاه تراکم هوا جهت چاه بازکنی

*استفاده از دستگاه واتر جت برای گرفتگی های لوله های شرکت ها

*استفاده از لوله بازکن خانگی جهت چاه بازکنی

*استفاده از اسید لوله بازکن ( ممنوع می باشد )

کلیه سرویسکاران مجموعه تهران لوله از بین بهترین فنی کاران تهران انتخاب شده اند تا خدماتی لایق شما عزیزان ارائه دهند. این سرویسکاران موظف هستند تمامی مراحل باز کردن لوله فاضلاب را بدون کثیف کاری و طبق قوانین لوله بازکنی تهران انجام دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *